.

.

Гомели Девојки Фустан Чевли Блок Пета Мери Џејн Затворени Пети Обични Чевли Нелизгачки Пумпи Партија Канцеларија беж 7.5

Гомели Девојки Фустан Чевли Блок Пета Мери Џејн Затворени Пети Обични Чевли Нелизгачки Пумпи Партија Канцеларија беж 7.5

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Ременот за глуждот со прилагодлив дизајн на бравата е лесен за ставање или исклучување на чевлите што одговара совршено. Гумениот ѓон не се лизга и е отпорен на абење, што го олеснува одењето, удобно и дише внатре, што го прави полесен за носење. Тоа е совршен и стилски подарок за вашето семејство и пријатели. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.

За производот

Купувачите избираат и