.

.

Филтри 21-Квантен Внес На Воздух ПРО Сува Замена Филтер За Воздух

Филтри 21-Квантен Внес На Воздух ПРО Сува Замена Филтер За Воздух

DEN 2239.84

Од стока
Достапно.

Должина х 8-3/4 во. Нашата цел не беше само да бидеме уште еден продавач кој нуди филтри за воздух, избравме да обрнеме внимание на оние пофини детали што го издвојуваат филтерот афе од конкуренцијата. Тип : Перат. Основана во април 1999 година, афе е создадена за да одговори на очигледна потреба во автомобилската резервна индустрија : недостаток на избор за филтер за воздух со високи перформанси. Материјал : Синтетички Медиуми. Ако не ја гледате вашата конкретна апликација наведена, ве молиме контактирајте не. (афе) произведува филтри за воздух со висок проток и високи перформанси и системи за внесување за автомобилската индустрија. Квантната Про СУВА филтер за воздух од Страна на афе Моќ е специјално дизајниран За квантната Серија ладно воздух системи за внесување и функција вбризгување обликувана база и врвот за полесна тежина и ригидност. - ШКУ : КСАО615777. Должина X 5-1/2 во. Секој од нас има долгогодишно искуство во нашите соодветни позиции и заедно работиме за да се осигураме дека го имаме најдобриот производ на пазарот. Во моментов нудиме резервни филтри за воздух за патнички автомобили, лесни камиони и ТЕРЕНЦИ.

За производот

Купувачите избираат и