.

.

Лументо Женски Летен Секојдневен Резервоар Без Ракави Ромпери Еластичен Половината Широк Нога Краток Комбинезон Со Појас Салон

Лументо Женски Летен Секојдневен Резервоар Без Ракави Ромпери Еластичен Половината Широк Нога Краток Комбинезон Со Појас Салон

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Комбинезон, Лабав Комбинезон, Ромпер Костим За Играње Тип На Шема : Печатени Во Риги, Чипка Нагоре, Џебови Боја : Црна, Сива, Зелена, Розова, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер, 30% Памук, 5% спандексно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Панталони Без Ракави : Краток Струк : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Содржина На Пакетот : 1 Х Комбинезон (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1.

За производот

Купувачите избираат и