.

.

Уникатен Килим За Решетки За Разбој 9' 0 12' 0 ,Греј

Уникатен Килим За Решетки За Разбој 9' 0 12' 0 ,Греј

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Кој рече дека повторувањето е здодевно? Нашата Колекција На Решетки е создадена за да го покрие вашиот простор со елеганција и благодат. Повторените мотиви на неговите дизајни се покана за идеален свет на симетрија и хармонија. Комбинацијата на едноставни идентични обрасци со различни бои го издигнува повторувањето на убавината! Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

За производот

Купувачите избираат и