.

.

Спајдермен Момчиња Осип Чувар И Пливање Стебла Во Собата, Големини 2T-16

Спајдермен Момчиња Осип Чувар И Пливање Стебла Во Собата, Големини 2T-16

DEN 239.20

Од стока
Достапно.

Сетот за пливање на момчињата го прикажува Спајдерменот На Марвел. Осипниот штитник е стил со кратки ракави, раглан со контрастни шевови. Стеблата за пливање имаат еластичен струк со врвка за влечење и мрежеста внатрешна обвивка. Одлична UPF 50+ ув заштита. Мали Деца, Мали Момчиња и големи момчиња големини. Во Сина/Морнарица. Врв : 85% Полиестер/15% Спандекс; Стебла : 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Сетот за пливање на момчињата го прикажува Спајдерменот На Марвел. Осипниот штитник е стил со кратки ракави, раглан со контрастни шевови. Стеблата за пливање имаат еластичен струк со врвка за влечење и мрежеста внатрешна обвивка. Одлична UPF 50+ ув заштита. Врв : 85% Полиестер/15% Спандекс; Стебла : 100% Полиестер. Машинско перење во студ. Падне сува ниска.

За производот

Купувачите избираат и