.

.

- Грое Велосипедизам Лице Пешкир Висока Еластичност Пот Апсорпција Печатење Шамија Полиестер Крпа Беспрекорна Бандана Главата Покрие Спортски Носат

- Грое Велосипедизам Лице Пешкир Висока Еластичност Пот Апсорпција Печатење Шамија Полиестер Крпа Беспрекорна Бандана Главата

DEN 223.84

Од стока
Достапно.

Оваа спортска бандана е изработена од мека, удобна и дише ткаенина, отпорна на абење и многу еластична, со беспрекорен дизајн што ја прави поотпорна на кинење, со различни начини за ткаење.Име на ставка : Спортска Лента За Глава Материјал : Полиестерска Ткаенинакарактеристики : Апсорпција На Пот, Висока Еластичност, Детали Против брчки : Л : 49см/19,29", В : 24см/9,45 " (Прибл.It изработен е од полиестерска ткаенина. Дизајнирана со мека, удобна и дише ткаенина, оваа спортска бандана е отпорна на абење и многу еластична, со беспрекорен дизајн што ја прави поотпорна на кинење и има разновиден начин.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Должината на овој производ е 49 см, а ширината е 24 см.Дизајниран да го заштити сонцето од ветер и УВ зраци, но исто така и фитил пот и влага, исклучително тенок дизајн го прави спортот нула обврзувачки, оваа спортска бандана е идеална за sports.

За производот

Купувачите избираат и