.

.

Пунтоко Женски Врвен Клиренс, Женски Печатење Со Качулка Со Долги Ракави Маица Врвот Црна 4

Пунтоко Женски Врвен Клиренс, Женски Печатење Со Качулка Со Долги Ракави Маица Врвот Црна 4

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Жени Мода Секојдневен Печатење Качулка Долг Ракав Круг Вратот Маица Врвот Карактеристики : 1.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку. 2.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn или зима. 3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за фармерки или хеланки.4 Совршено Совпаѓање со вашите омилени панталони,хеланки, тексас фармерки итн. 5.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневна, Дневна Дебелина : Стандардна Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 55.5 см/21.85 "Должина : 76см/29.92". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 56.5 см/22.24 "Должина : 77см/30.31". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 126см/49.61 "Ракав : 57.5 см/22.64 "Должина : 78см/30.71". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 58.5 см/23.03 "Должина : 79см/31.10". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134см/52.76 "Ракав : 59.5 см/23.43" Должина : 80см/31.50 " Женски клиренс облека. Женски Зимски Палта дозвола. Дозвола за Плус Големина на жените. Прилика : Одлична зимска јакна парк одговара за плажи, патувања, скијање, надворешно или секојдневно носење.Одличен подарок За Божиќ.

За производот

Купувачите избираат и