.

.

Иопко Женска влечка Модна Пролетна И Летна Женска Влечка Дебело Дно Меко Дно Удобно голема Големина дише пролет и лето Женски Црн 39

Иопко Женска влечка Модна Пролетна И Летна Женска Влечка Дебело Дно Меко Дно Удобно голема Големина дише пролет и лето Женски

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Големина : 42 САД : 9.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор, мода и личност 5. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е Л, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; Големина : 37 САД : 6,5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 CN : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3 " широк Стапало : 8,5-9 см/3,4-3,5".

За производот

Купувачите избираат и