.

.

Затвори Зделка Утешител Сет-Близнак, Црна Бургундија

Затвори Зделка Утешител Сет-Близнак, Црна Бургундија

DEN 564.80

Од стока
Достапно.

За разлика од другите долу-алтернативни утешители и ќебиња, Подобро Од Долу ве разгалува со мекоста, мансардата, топлината и дишењето на микрофибер за лесна нега.Ултра мека, микрофибер надолу-алтернативната обвивка и полнењето обезбедуваат пријатна, но сепак дише топлина и може да се пере во машина! Класичниот дизајн на преградна кутија со шевови со двојна игла спречува поместување и собирање на полнењето на ќебето. Нашата разновидност на избор на бои и големини ќе ги направи нашите комплети за утешител совршен подарок за секоја пригода или внатрешен дизајн. Измијте со слични бои. Свилен мек утешител од 2 парчиња обезбедува средна топлина за удобност во текот на целата година. Ако се грижите правилно, вашиот комплет за утешител може да трае со години без видливо абење. Исто така, вклучувајќи четири вградени аголни јазичиња за оние кои сакаат да го спарат со навлака за јорган. Нашата ткаенина отпорна на брчки ќе обезбеди без железна завршница, што ќе ви овозможи да го однесете утешителот од машината за сушење во креветот без никакви брчки. Сите наши производи СЕ СТАНДАРДНИ 100 ОД ОЕКО-ТЕКС. Оставете до 24 часа за вашиот утешител целосно да се размачка. Нашиот комплет за утешител има уникатен дизајн за шиење кутии за да спречи секое полнење да се префрли и да се собере, елиминирајќи ги студените точки и ветувајќи рамномерен слој на топлина. Машинско перење ладно на деликатен циклус. Разгалете ги вашите најблиски со прекрасен елегантен удобен реверзибилен утешител. Двојна Големина Мерења 66 "х 86" инчи-2 Шами 20 "х 30" инчи. Секоја серија ткаенина е исто така тестирана за различни карактеристики на издржливост како што се без пилинг, мало собирање, постојаност на бојата итн.

За производот

Купувачите избираат и