.

.

Октопод Прстени Дисплеј Решетката Епоксидна Смола МУВЛА САМОСТОЈНА Прстен Дисплеј Покажува Полица Мувла

Октопод Прстени Дисплеј Решетката Епоксидна Смола МУВЛА САМОСТОЈНА Прстен Дисплеј Покажува Полица Мувла

DEN 134.88

Од стока
Достапно.

Употреба : за решетка за прстени, правење САМ занаети итн. 1 х СИЛИКОНСКА МУВЛА САМОСТОЈНА мувла изработена од силиконски материјал, еколошка, флексибилна, повеќекратна употреба и издржлива. Количина : 1 Компјутер. Нема малопродажен пакет. Ние обезбедуваме само силиконски калап. Уникатен Подарок За Некој Што Го Цените : Подарете ги вашите подароци на вашите најблиски, пријател на родендени, Божиќ, Нова година, свадби итн. По стискање и деформирање, треба само да се одморите некое време, а потоа да ја вратите состојбата.

За производот

Купувачите избираат и