.

.

Амонси Страна Табела 26.8 x26. 8 x22 Цврсто Манго Дрво

Амонси Страна Табела 26.8 x26. 8 x22 Цврсто Манго Дрво

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Внесете допир на индустриски шарм во вашиот домашен декор со оваа дрвена странична маса! Оваа крајна маса е изработена од цврсто дрво од манго, тропско тврдо дрво со сила да ја поднесе тежината и исто така да го издржи абењето на времето. Дополнително, извонредната изработка и прекрасните зрна од дрво го прават секое парче малку поинакво од следното. Железните нозе обложени со прав додаваат на неговата цврстина. Важна забелешка : боите варираат од парче до парче, што го прави секое парче уникатно. Испораката е случајна.Материјал : цврсто манго дрво со природна завршница, ирондимензии обложени со прав : 26,8" х 26,8" х 22" (Л х ш х)Потребно Е Собрание : Да Амонси Странична Маса 26,8"х26, 8"х22" Цврсто Манго Дрво.

За производот

Купувачите избираат и