.

.

Џек На Сите Спрејови Индустриска Сила Лубрикант-Унца

Џек На Сите Спрејови Индустриска Сила Лубрикант-Унца

DEN 803.20

Од стока
Достапно.

Џек Од Сите Спрејови е формулиран за да обезбеди без капе, незаменливи перформанси во повеќе аспекти на подмачкување. Џек олабавува ' рѓосани и заглавени делови, обезбедува издржлива долготрајна заштита од корозија и подмачкува сложени подвижни делови. Овој производ со индустриска јачина е биоразградлив, нетоксичен и без мирис. Џек Од Сите Спрејови подмачкува, ' рѓа бисти, и штити. Џек На Сите Спрејови Индустриска Сила Лубрикант - 12 Унца.

За производот

Купувачите избираат и