.

.

Попкреација Сина Спирала Шема Туш Завеса Водоотпорен Бања Туш Завеса

Попкреација Сина Спирала Шема Туш Завеса Водоотпорен Бања Туш Завеса

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

100% Полиестер .Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. Издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина. Слики втиснати со употреба на техника за сублимација на топлинска боја за трајни ефекти.  100% Полиестер .Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. Издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина. Слики втиснати со употреба на техника за сублимација на топлинска боја за трајни ефекти.

За производот

Купувачите избираат и