.

.

Кафепрес-Зачувај Ја Украина Подигнете Го Гласот Поштенски Дуксер-Патент Дуксер, Класичен Дуксер Со Качулка Со Метален Патент

Кафепрес-Зачувај Ја Украина Подигнете Го Гласот Поштенски Дуксер-Патент Дуксер, Класичен Дуксер Со Качулка Со Метален Патент

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Патент низ градот со стил со овој дуксер со качулка со патент. Направено од меко руно, ве одржува тост (и секој до вас). Сепак, тоа е доволно солиден за импровизирани игри на допир фудбал. Тешка категорија 90/10 памук/полиестер мешавина Од Ханес. Аспиратор за влечење и предни џебови со метален патент отпорен на џем. Рашири ребрести манжетни и појас. Стандардно Вклопување За Возрасни, Машина За Перење, УВЕЗЕНА. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

За производот

Купувачите избираат и