.

.

Женска Антигва Камо Вичита Државни Шокери Апсолутна Ознака Со Целосен Патент Дуксер

Женска Антигва Камо Вичита Државни Шокери Апсолутна Ознака Со Целосен Патент Дуксер

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Покажете го вашиот училишен дух во удобност со Државата Вичита Шокери Апсолутна качулка Од Антигва. Мек на допир, овој слој со средна тежина има целосно затворање со патент и два странични џебови за да се осигурате дека ќе останете топли во тие поладни денови. Деталниот Вез На Вичита Стејт шокерс на предната страна ја истакнува вашата фандом на смела мода. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Полн Патент. Машинско перење. Долг ракав. Со качулка. Официјално лиценциран. Везено Лого. Материјал : 100% Полиестер. Патент гаража. Везена графика. Увезени. Бренд : Антигва. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Два предни џебови. Ребро-плетени манжетни и полите. Хауба без врвка за влечење. Полн патент.

За производот

Купувачите избираат и