.

.

Каменштајн Бран Од Нерѓосувачки Челик Совршен Држач За Солза Хартиена Крпа

Каменштајн Бран Од Нерѓосувачки Челик Совршен Држач За Солза Хартиена Крпа

DEN 135.36

Од стока
Достапно.

Ролни за хартиени крпи едноставно ќе се лизгаат на и надвор од ролерот, без да мора да се отстрани финалето. Американска традиција повеќе од еден век, името Каменштајн обезбедува квалитетни додатоци за кујна и оставата, чајната кујна. Крцкалката создава мал отпор, што го олеснува влечењето и кинењето. За СЕКОЈА СОБА ВО ВАШИОТ ДОМ или КАНЦЕЛАРИЈА : Овој Стоечки Совршен Држач за Солзавец Е совршен за вашата кујна, бања, гаража, перална, соба за играње, работилница, занаетчиска соба и е опција за заштеда на простор за ВАШИОТ Р.

За производот

Купувачите избираат и