.

.

Костими За Сите Прилики Г-Дин Злобна Вдовица Перика Црно-Црвена

Костими За Сите Прилики Г-Дин Злобна Вдовица Перика Црно-Црвена

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Стилски двобоен пругаст фронт со исти перми во две бои изгледаат горе и назад.Една Големина Одговара На Повеќето Возрасни.Вклучува : Перика.Не Вклучува : Додатоци За Костими.Материјали : 100% Синтетички Влакна.Запомнете капа од перика што ќе ја држите во сопствената коса.Боја : Црно-Црвена.- ШКУ : Г-ЃА17283 Високо Препорачливо. Класичен дизајн. Врвен квалитет. Бренд : Морис Костими. Црвено.

За производот

Купувачите избираат и