.

.

Екстел Голем Сребрен Род-Плоча Емајл Аутизам Со Мозаик Рачен Отпечаток Приврзок, Направен Во САД

Екстел Голем Сребрен Род-Плоча Емајл Аутизам Со Мозаик Рачен Отпечаток Приврзок, Направен Во САД

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Овој Екстел Стерлинг Сребрен шарм приврзок со тематска свест со Голема големина има приближно 1,2 х 0,8 инчи. Приврзокот за шарм со тема Свест прави одличен додаток на вашата колекција накит, едноставниот, но елегантен дизајн обезбедува разноврсност и стил и може да се додаде во ѓердан или нараквица. Дизајн Овој Екстел Стерлинг Сребро голема големина на свеста тематските шарм приврзок мерки околу 1,2 х 0,8 инчи. Приврзокот за шарм со тема Свест прави одличен додаток на вашата колекција накит, едноставниот, но елегантен дизајн обезбедува разноврсност и стил и може да се додаде во ѓердан или нараквица. Материјал; 14к Жолто Жолто злато е изработено од чисто злато измешано со легирани метали како бакар и цинк; Некои од придобивките се неговата издржливост да го издржи тестот на времето, модерен со години поради неговата безвременска елеганција, добро се носи со други метали и камења и не се судира, секогаш соодветен и лесно прилагодлив на секој изглед или стил и е вреден бидејќи е направен од благородни метали и може да се пренесува со генерации. Големина на приврзок; 1,2 х 0,8 инчи. Изработен во САД; Накитот Екстел Е Во Американска сопственост и овој приврзок се произведува овде во Соединетите држави обезбедувајќи највисок квалитет и стандарди. Приврзокот доаѓа спакуван во елегантна кутија за накит. Гаранција; Екстел Накитот доаѓа со Доживотна Гаранција против секој дефект на производството. Сакаме да бидете задоволни со вашето купување, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не.

За производот

Купувачите избираат и