.

.

Автомобил Дент Поправка Говедско Тетива Рампа Алатка Тело Повреда-Слободен Боја Поправка Мека Рампа Ред

Автомобил Дент Поправка Говедско Тетива Рампа Алатка Тело Повреда-Слободен Боја Поправка Мека Рампа Ред

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Спецификација : Име : Алатка За Поправка На Вдлабнатини За Автомобили Говедска Тетива Подлога боја : портокалов материјал : говедска тетива главна функција : поправка на вдлабнатини на автомобили : силна и отпорна на абењеголемина : 30*5см,Како Што е Вклучен пакет за прикажување на слики : 1*Говедска Тетива Паднота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Автомобил Дент Поправка Говедско Тетива Рампа Алатка Тело Повреда-Слободен Боја Поправка Мека Рампа Ред.

За производот

Купувачите избираат и