.

.

Шкотско-Британски Дијамантски Подни Влошки, 16 Дијаметар, Виолетова, 5 Картон

Шкотско-Британски Дијамантски Подни Влошки, 16 Дијаметар, Виолетова, 5 Картон

DEN 5060.96

Од стока
Достапно.

Уникатна дијамантска минерална конструкција која истовремено чисти и полира. Флексибилни; употреба на винил плочка, мермер, терацо, бетон и други видови на подот. Полира подот до висок сјај. Уникатната дијамантска минерална конструкција истовремено чисти и полира.

За производот

Купувачите избираат и