.

.

Џулс Современи Цветни Површина Килим, Сива Сина 2, 10' 13'

Џулс Современи Цветни Површина Килим, Сива Сина 2, 10' 13'

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Без разлика дали се фалите со поле со цвеќиња или антички племенски симболи, килимите со дезен се најлесниот начин за збогатување на просторот. Суптилните бои и сложените мотиви ја зајакнуваат тивката софистицираност на традиционалната трпезарија или спална соба; похрабрите нијанси и поголемите, полабави обрасци придонесуваат за живост во бохо или еклектичен простор. Дизајнирани со еластичност против секојдневно абење, овие килими се погодни за деца и миленичиња и совршени за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Џулс Современи Цветни Површина Килим, Сива/ Сина 2, 10 "х 13".

За производот

Купувачите избираат и