.

.

Неделен Планер, 4. 2.5, Црна Покривка, 12-месец :

Неделен Планер, 4. 2.5, Црна Покривка, 12-месец :

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Неприкосновениот Планер Е Доволно Мал За Да Се Вклопи Во Вашиот Џеб, Но Има Големи Блокови За Пишување. Една Недела На Ширење На Две страници; Неприкосновен блок-стил за Отворен Распоред. Викенд Просторите се Со Половина големина за Да Се Задржи Фокусот на Работната Недела. Печатени На Висококвалитетна, Рециклирана Хартија Која Содржи Пост - Потрошувачки Рециклиран Материјал. Големина : 2 1/2 Х 4 1/2; Боја На Страница/тема : Бело; Пресуда За Назначување : Отворен Распоред; Издание Година : 2023. Неделниот џебен планер нуди разноврсно неделно планирање со неприкосновено, отворено дневно распоредување на шири на две страници неделно. Датирани страници за планирање се движат 12 месеци од јануари до декември. Секое ширење нема време за закажување за флексибилен распоред, формат од понеделник до недела, број на преостанати денови/денови и празници. Сабота и недела делат простор со големина на влез во работен ден. Страниците се печатат со задебелено црно мастило. Жичаниот планер има и симулирана кожна обвивка. Планерот е непополнет.

За производот

Купувачите избираат и