.

.

Банза Делукс Глутен Слободен Мак И Сирење Со Лактите Наут, Оз Полица Стабилна Бо

Банза Делукс Глутен Слободен Мак И Сирење Со Лактите Наут, Оз Полица Стабилна Бо

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Кутија полица стабилна мак и сирење.Високо Влакна, високо протеини, пониски јаглехидрати, Раствор За Пакувани Оброци Без Глутен Мак И Сирење секоја полица стабилна кутија содржи 11 унци вкусно, Без Глутен Мек И Сирење во 3,5 порции од по 94 гр. Одлично за целото семејство. Вклучува 18 грама протеини по порција. Одржливо и добро за планетата."мораме да кажеме дека се согласуваме со нив. Лакт макарони тестенини со вистинско, кремасто чедар сирење.

За производот

Купувачите избираат и