.

.

Станспорт У-Кафеава Светлина-Должност Рип-Стоп Церада

Станспорт У-Кафеава Светлина-Должност Рип-Стоп Церада

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Дали барате церада што ќе им се спротивстави на тие сурови услови на отворено, нема да бидете разочарани од Кафеавата Церада На Стенспорт. Оваа супер издржлива церада има двојно засилени агли и силни шипки за да ја одржат недопрена. Не само што оваа церада е корисна за патувања во кампување за да ја користите под шатор или да ја покриете опремата за кампување, туку и за заштита на опремата или предметите во дворот во вашата гаража. Димензиите на сечењето се 5 стапки. х 7 стапки. додека готовите димензии се 4 стапки. 6 во. х 6 стапки. 8 во. Осигурајте се да ја спакувате Оваа Засилена Кафеава Рип-Стоп Церада Во вашата следна авантура. Станспорт У-57 повеќенаменска церада за различни намени. 3,5 мил дебелина. 8 х 8 ткаат изградба. Јаже-засилени рабови. Издржлив рип-стоп полиетилен Ламиниран од Двете Страни. Тешки шипки отпорни на ' рѓа на секои 3 до 4 стапки.

За производот

Купувачите избираат и