.

.

Fall Women Женски Кошула О-Вратот Средна должина Ракави Повик Маица Туника Врвот Црна М

Fall Women Женски Кошула О-Вратот Средна должина Ракави Повик Маица Туника Врвот Црна М

DEN 351.84

Од стока
Достапно.

Women Women Женски Кошула О-Вратот Средна должина 3/4 Ракави Обична Маица Туника Врвот Црна Мокасија : Дневна Должина На Ракавот : Долги Ракави : Моден дизајн,, висок квалитет! Сезона : Винтергендер : Женска Дебелина : Стандарден Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Пакетот за Печатење вклучува : 1 Компјутер Женски Топ Јака : О табела Со Големина На Вратот : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Ракав : 58см/22.83" Биста : 89см/35.04" Должина : 67см/26.38"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Ракав : 59см/23.23" Биста : 95см/37.40" Должина : 68см/26.77"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 РАКАВ : 60СМ/23.62" биста : 103см/40.55" должина : 69см/27.17"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 ракав : 61СМ/24.02" биста : 111см/43.70" должина : 71см/27.95"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 РАКАВ : 62см/24.41" биста : 120см/47.24" должина : 73см/28.74" материјал : памук И полиестер, мек и удобен За носење. Карактеристики : Унисекс маица со ленти, Ретро модна маица, црно-бела кошула со пруги, Секојдневна лабава маица, блок Во Боја, о-врат, Долг ракав, облека за Улична Облека, Основна маичка. Стил : Основна маица со пруги со долги ракави, удобност при носење и чувство за мода. Овие основни врвови можете да ги спарите под јакна, со фармерки, шорцеви, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Повод : Погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забава, работа,училиште ,фестивал, одмор и состаноци. Пакет : 1* КОМПЈУТЕР маица.

За производот

Купувачите избираат и