.

.

Харбингер 5 Пена Јадро Најлон Појас Женски Мал, Мерло

Харбингер 5 Пена Јадро Најлон Појас Женски Мал, Мерло

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Харбингер женски 5 " Основен Појас Од Пена со флексибилна, ултра лесна пена, обезбедува поддршка за стабилизирање на основните мускули и заштита на грбот при кревање тешки товари. Ременот е мек и удобен, овозможувајќи целосен опсег на движење за време на кревање тегови. Поставата на трикот што дише е мека наспроти кожата. Прилагодливиот, тежок ремен со челична брава со тежок мерач се прицврстува безбедно, обезбедувајќи прилагодено вклопување. 5" ширина и флексибилно, лесно јадро од пена дизајнирано специјално за жени. Удобна внатрешна обвивка на трикот. Екстра широк ремен од 3 инчи ги стабилизира мускулите. Тешки мерач челик тока тензии лесно за прилагодено вклопување. Преклопувачки предни панели за зголемена покриеност и зголемен абдоминален ангажман. Внатрешното прицврстување обезбедува околу половината за брзи транзиции.

За производот

Купувачите избираат и