.

.

Женски Моден Принт В - Вратот Врвка Тенок Тело Заврши Долг Фустан Увертира Фустан Сива Л

Женски Моден Принт В - Вратот Врвка Тенок Тело Заврши Долг Фустан Увертира Фустан Сива Л

DEN 527.68

Од стока
Достапно.

61"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 98см/38.Прилика : овој фустан со кратки ракави е одличен за секојдневно, на плажа,забава,работа,секојдневно носење.43" Должина : 125см/49. Женскиот фустан е над колената и доволно долг.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини претходно . Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.79" моден Дизајн : фустанот без грб е и супер симпатичен,тркалезниот врат и ремените на грбот се отвораат без грб изглед И МОДА. Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Претходно . Овој фустан е многу модерен кога се совпаѓа со јакна и палто. Сезона : Лето, Aut.

За производот

Купувачите избираат и