.

.

Беивеи Дами Мода Халтер Блуза Еднобојна Ребрести Ками Жени Без Ракави Резервоари За Одмор

Беивеи Дами Мода Халтер Блуза Еднобојна Ребрести Ками Жени Без Ракави Резервоари За Одмор

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Материјал-100% Акрилик. Ткаенина : Акрилна, Лесна, Мека и Удобна за Носење. Ве молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини. Ласкање На Секаков Тип На Тело.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Маица Без Ракави, Женски Летен Резервоар, Женски Тенок Фит Маица, Женски Обична Боја Камизола Тип На Шема : Цврста Боја : Каки, Кајсија, Портокалова, Розова, Зелена, Сина, Црна Големина : S-XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Акрилик Деколте : Halter Должина на вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Дизајн : Женски Резервоари За Оглавници, Женска Маица Без Грб, Жени Плетени Ками, Трендовски И Секси. Ткаенината Е Пријателска За Кожата и Лесна, Удобна за Вашата Кожа Во Лето. Овие Врвови На Резервоарот За Чипка се Направени од Полиестерски Ткаенини. Дизајн - Женски Резервоари За Оглавници, Женска Маица Без Грб, Жени Плетени Ками, Трендовски И Секси. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.

За производот

Купувачите избираат и