.

.

Чесапик Розова Кадифе Вител Позадина

Чесапик Розова Кадифе Вител Позадина

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Розова Кадифе Врти Позадина Од Чесапик. Оваа беж позадина има ленена текстура позадина и потресени дојдете шема. Тонскиот дизајн има модерно чувство. Лесни ѕидови е еколошки материјал и е без винил. Оваа позадина има 20,5-во повторување со пад натпревар. Исто така е И За Перење и за соблекување. Розова Кадифе Вител Позадина доаѓа на 20,5-во од 33-стапки долга ролна и покрива околу 56,4 квадратни метри. Чесапик позадини се класично убави. Секоја колекција се центрира околу тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја долови суштината на стиловите како крајбрежен шик, француска земја, рустикален шарм и традиционална елеганција. Висококвалитетните обрасци се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Чесапик Малопродажба Розова Кадифе Вител Позадина Отпечатени на претходно печатени лесни ѕидови материјал. Активирајте ја пастата со потопување позадина во вода. Еколошки супстрат. 20.5-во повторување, пад натпревар. Создава дијагонална шема секвенца. Перење и соблекување. Лесно исчистете со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од ѕидот без да остави никаква поддршка зад себе. 20,5-во со 33 стапки долга ролна. Покрива околу 56,4 квадратни метри.

За производот

Купувачите избираат и