.

.

Надувување Автомобил Воздух Душек Автомобил Назад Седиште Патување Кревет Со Перници

Надувување Автомобил Воздух Душек Автомобил Назад Седиште Патување Кревет Со Перници

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Детскиот дизајн против паѓање и штитник за глава ги штити вашите деца и вас од паѓање, без да се грижите за ненадејно вртење или сопирање.Целосни Додатоци : нашиот душек за автомобили обезбедува се што ви треба за патување.Ве молиме, не ја допирајте цигарата или остри предмети. Кога ќе се чувствувате уморни, можете удобно и пријатно да легнете на воздушниот душек на автомобилот за да уживате во звучен ред.Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме бидете свесни за тоа.Меки Материјали : нашиот кревет за патување со автомобил е составен од премиум ПВЦ со мека површина на собирање.

За производот

Купувачите избираат и