.

.

Црево За Замена На Мијалник Под Притисок, Цврсто Практично Издржливо Црево За Миење Под Притисок За Подлошки Под Притисок За Фабрика За Електронска Компонента За О

Црево За Замена На Мијалник Под Притисок, Цврсто Практично Издржливо Црево За Миење Под Притисок За Подлошки Под Притисок За

DEN 789.92

Од стока
Достапно.

Црево За Замена на Мијалник под притисок, Цврсто Практично Издржливо Црево За Миење Под Притисок За Подлошки Под Притисок За Фабрика За Електронска Компонента За Општи Намениспецификација : Карактеристики : 1. и . 2. Изработен од гумен материјал, издржлив и стабилен за употреба. 3. Има црево од 50 стапки кое е со 5800пси номинална моќност и може да се користи за чистење на пиштол 22 поврзување на конец 4. Ова црево за миење под притисок е само за ладна вода. 5. Погоден за повеќето подлошки под притисок, како за за и за . Спецификација : Состојба : Материјал : Должина На Гума : Прибл. Дијаметар од 50 стапки : Прибл. 6 х 12мм Работен Притисок : . 5800psi Конектор : Интер Дијаметар : 14mm, Надворешен Дијаметар : М22 Конец За Поврзување : Нпт Навој Работна Температура : 60 Степени Целзиусови /140w Тежина : Прибл. 1950гр / 68.8 Мл Пакет Листа : 1 х Притисок Машина За Перење И . Изработен од гумен материјал, издржлив и стабилен за употреба. Има црево од 50 стапки кое е со 5800пси номинална моќност и може да се користи за чистење На конецот за поврзување М22. Ова црево за миење под притисок е само за ладна вода. Погоден за повеќето подлошки под притисок, како за за и за.

За производот

Купувачите избираат и