.

.

Кутре Шепа Отпечатоци Мини Налепници

Кутре Шепа Отпечатоци Мини Налепници

DEN 175.84

Од стока
Достапно.

Користете сами или со поврзани Графикони За Поттик. 528 самолепливи налепници по пакување (1 дизајн во 8 бои). Секоја налепница има дијаметар од околу 3/8 инчи. Налепниците се без киселина според индустриските стандарди. Модел БР : TCR4249. Бренд : НАСТАВНИКОТ СОЗДАДЕ РЕСУРСИ.

За производот

Купувачите избираат и