.

.

Супериорен Паметен Сува 4-Парче Нула Пресврт Бања Пешкир Во Собата, Темноцрвена

Супериорен Паметен Сува 4-Парче Нула Пресврт Бања Пешкир Во Собата, Темноцрвена

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Инвестирајте Во Супериорната Паметна Сува Крпа За Капење Со Нула Пресврт Од 4 Парчиња За без напор да вклучите луксуз и удобност во вашата дневна рутина. Овие крпи за брзо сушење се 100% памук и се природно силни и меки. Конструкцијата на крпи со нула пресврт ги прави овие крпи дополнително кадифени и впивачки. Овие лесни крпи, исто така, имаат јамка за лесно закачување и сушење и деликатна двојна граница на синџирот на јаже. Омекнување со секое миење, освежете ја бањата со овие прекрасни комплети за крпи за брзо сушење. Супериорен Паметен Сув Комплет За Крпи За Бања Со Нула Пресврт Од 4 Парчиња, Темноцрвен Супериорен Паметен Сува Крпа За Бања Со Нула Пресврт Од 4 Парчиња : Комплетот вклучува 4 крпи за капење. Цврст пешкир со двојна граница на синџирот на јаже. Изработени од памук. Ултра кадифен нула пресврт конструкција. Високо абсорбента тери јамка изградба. Закачената јамка ви овозможува лесно да ја обесувате крпата. Модерен, традиционален или преоден стил. Сертификација : овој производ Е оеко-ТЕКС сертифициран. Грижа : Сите крпи се перат во машина. Измијте со слични бои. За сушење, исушете го ниско и извадете го веднаш од машината за сушење. Секогаш следете ги упатствата за етикетата за нега за најдобри резултати. Димензии : Секоја крпа за капење е долга 30 "широк х 54".

За производот

Купувачите избираат и