.

.

Петалија Девојки Ремен И пеколи Сандали

Петалија Девојки Ремен И пеколи Сандали

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Вашата девојка модата сигурно ќе изгледа шик и стилски во Сандалата Со Прерамки Петалија. Надополнета со елегантен детал за лак, оваа лежерна сандала има затворање на бравата што овозможува сигурно и прилагодливо вклопување. Вештачки. Увезено прилагодливо затворање. Мандам Ѓон. уникатен горен дизајн.

За производот

Купувачите избираат и