.

.

Челзи Лејн Тапациран Цреша Заврши Јадење Страна Стол, Во собата на 2, Беж

Челзи Лејн Тапациран Цреша Заврши Јадење Страна Стол, Во собата на 2, Беж

DEN 4319.84

Од стока
Достапно.

Дајте му на вашата кујна или трпезарија стилско ажурирање со овој задебелен тафтуван стол. Комбинирајќи топла ленена ткаенина со елегантен и едноставен дизајн, овој стол ќе биде дома во секој модерен или преоден стил. Одликувајќи се со цврсто врамување на дрво, лесен за чистење ленен тапацир и прекрасен тафтуван акцент, столовите не се само убави, туку совршени за секојдневно живеење. Сетот вклучува две (2) столчиња. Димензии : 18.7 W x 24.4 d x 39.4 H во. Дрвена рамка со ленен тапацир. Цреша дрво заврши. Изберете од достапните опции за боја на ткаенина. Потпирачот за грб со копчиња додава допир на елеганција. Традиционален стил. Потребно е некое собрание. Сет од 2 Столици. Бродови во (1) Кутија.

За производот

Купувачите избираат и