.

.

Сејмур 2е-Г Замена Груб Мотика Главата

Сејмур 2е-Г Замена Груб Мотика Главата

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Сејмур 2е-Г60 42805 Замена Груб Мотика Главата. Сејмур 2е-Г60 42805 замената на главата на мотиката се одликува со издржлив дизајн. Има тесно сечило за лесна, длабока пенетрација на земјата. Сејмур мотиката е со димензии 8,5 х 4,5. Достапна е и рачка за замена (се продава одделно). Оваа ставка е идеална за обликување на почвата, создавање плиткиrenови за садење, плевене и други градинарски работи., Seymour 2e-G60 42805 Замена Grub Мотика Главата : , замена рачка на располагање (1340-2201), Груб мотика сечила се потесни од очите мотики за полесно и подлабоко земјата пенетрација, Мерки 8.5 x 4.5, 2-тон боја. Произведено Во Кина. Сечилата на мотиката груб се потесни од мотиките за очи за полесна и подлабока пенетрација на земјата. 4.5 " Сечилото. 1-3/4" дијаметар дупка. Долг наклон за остар раб. Лесен за употреба. Рачката не е вклучена.

За производот

Купувачите избираат и