.

.

Августин Кејли Дијамант Област Килим, Зелена Слонова Коска, 5'5 7'7

Августин Кејли Дијамант Област Килим, Зелена Слонова Коска, 5'5 7'7

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Номадските обрасци се прикажани во меки тонски нијанси, со традиционални текстури со рамно ткаење што го нагласуваат боемскиот шарм на овие декор-паметни килими. Достапно во повеќе големини. Разноврсна и тотално денес, Августин е моќ се наѕираше со помош на мешавина од памук и меки синтетички предива; идеален избор за секој крајбрежен или елегантен-секојдневен декор. 93% Рециклиран Памук, 7% Полиестер. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Заштедете Пари. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.

За производот

Купувачите избираат и