.

.

Мала Ѕвезда Органско Чисто Органско Ќебе За Носење, Розово-Вкусете Го Виножитото

Мала Ѕвезда Органско Чисто Органско Ќебе За Носење, Розово-Вкусете Го Виножитото

DEN 431.84

Од стока
Достапно.

Бебињата Спијат Подобро Во Чист Органски Памук! Чувствувајте се одлично знаејќи дека вашето бебе е гушкано во чист, органски памук што се одгледува и обработува без употреба на груби бои, произведени во сертифициран објект Оеко-Текс. Супер мека и пријатна, но сепак дише и нема да ја иритира нежната, нежна кожа на бебето. Осигурајте се дека Вашата Мала Ѕвезда спие здраво и здраво. Чист Органски Памук тоа е толку меко-мора да го почувствувате за да верувате во тоа. *Исклучиво на.

За производот

Купувачите избираат и