.

.

Фит И Свеж Камерон Ранец, Розова Хипстер Животни

Фит И Свеж Камерон Ранец, Розова Хипстер Животни

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Овој забавен ранец за деца По Фит + Свежо држи се што им треба за денот. Има пространа главна преграда, издржливи патенти, како и многу џебови и организатор. Носете го во рака со рачката одозгора или на грб со прилагодливите, обложени ремени за рамо. Задниот панел е обложен за максимална удобност. Ранец мерки 12 "х 7" х 16.25 " Одговара И Свеж Камерон Ранец, Розова Хипстер Животни.

За производот

Купувачите избираат и