.

.

МОРИД КРЕ2-Систем За Суспензија, Тандем Оска - 35 База На Тркала

МОРИД КРЕ2-Систем За Суспензија, Тандем Оска - 35 База На Тркала

DEN 204.64

Од стока
Достапно.

Кога станува збор за перформансите на суспензијата, се работи за патување со суспензија. Зголеменото патување значи помазно влечење, подобрена влечност и подобра заштита од оштетување на ударот на патот. MORRYDE CRE3000 обезбедува над 3 " на суспензија патување. Во срцето на овој систем за суспензија е компресирана гумена влошка заедно со уникатен отвор за патување за да и помогнете на вашата единица непречено да се лизне по денешните нерамни патишта. CRE3000, исто така, обезбедува дополнителна издржливост и намален стрес на рамката. Тестиран е и оценет за употреба со до 8К оски; изграден е да трае! Инсталирањето е едноставно и едноставно и може да го направи дилер, сервисен центар или секој што го правите сами. Помазно влечење од конвенционалните лисни пружини. Обезбедува 3" патување со суспензија. Штити од оштетување на патот шок. Лесна инсталација на завртки. Тестирано И оценето до 8 КИЛОМЕТРИ.

За производот

Купувачите избираат и