.

.

Примарно Злато Карат Дијамант сече Круг Обетки Обрач

Примарно Злато Карат Дијамант сече Круг Обетки Обрач

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Овие обетки се одличен класичен пар накит за дополнување на речиси сите омилени во вашата гардероба. Дизајнирани во 14 каратно жолто злато, овие обетки прикажуваат брилијантни детали исечени со дијаманти со висока полирана завршница за волшебен изглед и сјај. Обезбедени со затворачи за жица и спојка, овие обетки од 44, 75х42, 5мм сигурно ќе воодушеват. Полиран, 14к Жолто Злато, Дијамант-Сече, Обрач.

За производот

Купувачите избираат и