.

.

Бискоти колачиња на нони, Зачин Од Тиква, 6. Оз

Бискоти колачиња на нони, Зачин Од Тиква, 6. Оз

DEN 46.72

Од стока
Достапно.

Бискоти, Зачин Од Тиква, Кутија 6.88 Мл Ограничено Издание. Зачин Од Тиква бискоти исполнет со бадеми и натопен во гурмански бел глазура. Нони е возбуден што ја воведе Нашата Ограничена Серија Бискоти Од Джинджифилово. Овие вкусни Бискоти од Джинджифилово натопени во гурманска глазура од цимет се уживање што сигурно ќе ве задоволи. Сите наши вкусни печива се направени без вештачки вкусови или бои. Само еден вкус и ќе разберете ДЕКА НИКОЈ не ВЕ ТРЕТИРА КАКО оние НА НОНИ.100% рециклирана картон. Минимум 35% пост-потрошувачка содржина. Содржи : пченица, млеко, соја и јајца. Информации за алергија : Може Да Содржи ореви од дрво. 6.88 мл (193 г) Храна На Нони Доо.3920 Источна Борова Улица Тулса, ВО РЕД 74115. Ако имате било какви прашања или коментари, ве молиме јавете ни се на 1.877.295.9604. Посетете ја нашата веб-страница на . Направено со вистински путер, јајца и шеќер со мешавина од зачини натопени во гурманска глазура од цимет. Нема вештачки вкусови или конзерванси. Само 110 калории по порција. Поединечно завиткани за свежина. Кошер сертифициран.

За производот

Купувачите избираат и