.

.

G G0310WW 64GB Двојна SIM GSM Отклучен Андроид Паметен Телефон w Тројна Камера 16MP-Бело

G G0310WW 64GB Двојна SIM GSM Отклучен Андроид Паметен Телефон w Тројна Камера 16MP-Бело

DEN 1991.52

Од стока
Достапно.

Останете глобално поврзани со вашите пријатели и семејство додека патувате низ светот.0, Wi-Fi (b/g/n) USB Тип-C. Гсм Квад бенд, 3Г : 850/900/1700/1900/2100, 4Г ЛТЕ : 1/2/3/4/5/7/12/17/28. Искористете ги предностите на различни гласовни и податочни планови за да добиете подобри стапки, подобра покриеност и одделни сметки со Двојните СЛОТОВИ НА G90. Г90 обезбедува целосна безбедност за сите ваши важни апликации и датотеки. Отклучете го вашиот паметен телефон со притискање на прст за брз пристап.5 " incell дисплејот обезбедува реална боја во животот во сѐ што гледате и правите, од игри и филмови, до сурфање на веб и повеќе задачи. Посегнете по живописни бои. Андроид 10. Со овој неверојатен софтвер, сите ваши фотографии сигурно ќе бидат подготвени за социјалните медиуми! Напојувајте за само неколку минути Со Брз Полнач G90s 10w и USB Кабел Тип-C.Издвоите со гласни нијанси. Без разлика дали моментот повикува на крупен кадар, ултра широк кадар, ноќна фотографија или замаглување на режимот на уметнички портрет, Тројната Камера На Г90 обезбедува со квалитет и леснотија на про-ниво.

За производот

Купувачите избираат и