.

.

Старфрит 093401-006-Паринг Нож Поставен Со Капаци

Старфрит 093401-006-Паринг Нож Поставен Со Капаци

DEN 831.84

Од стока
Достапно.

Малите ножеви во кујната се толку практични! Овој Комплет За Ножеви Со Капаци од Старфрит има 4 шарени рачки. Заштитните капаци се прицврстуваат за дополнителна безбедност додека се ставаат настрана. Во собата на 4. Ножеви од нерѓосувачки челик. АПС-кодирани ВО боја се справува со намалување на вкрстената контаминација. Заштитни полипропиленски капаци за прицврстување за безбедно складирање. Бои : црвена, сина, зелена и жолта . Безбедна машина за миење садови.

За производот

Купувачите избираат и