.

.

Најлабон Здрави Јадења Целосно Природно Долготрајно Печено Говедско Месо Џвакање Кучиња Третира Голем Џин - До фунти

Најлабон Здрави Јадења Целосно Природно Долготрајно Печено Говедско Месо Џвакање Кучиња Третира Голем Џин - До фунти

DEN 399.84

Од стока
Достапно.

Вашиот крзнен пријател заслужува задоволство што е здраво и вкусно! Нашите Здрави Јадења За Џвакање Кучиња Се преполни со вкус на печено говедско месо што мавта со опашката на кој кучињата едноставно не можат да одолеат. Овие здрави задоволства за кучиња се направени со природни состојки и содржат додадени витамини и минерали. Долготрајната, високо сварлива формула ги задоволува кучињата кои сакаат да џвакаат и е ослободена од додадена сол, шеќер и вештачки конзерванси. Има големина за секое куче, затоа препуштете се на вашето кученце без разлика колку се големи или мали. Без разлика дали зафаќате или лекувате, нашите задоволства за џвакање ќе му дадат до знаење на вашиот пуч дека е добро куче! НАПРАВЕНИ СО ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ И ДОДАДЕНИ ВИТАМИНИ И МИНЕРАЛИ - природните задоволства за кучиња имаат додадени витамини и минерали. ЗДРАВО КУЧЕ ТРЕТИРА-Богато со амино киселини за да помогне во поддршката на имунолошкиот систем и здравјето на зглобовите и коските. ОГРАНИЧЕНА ФОРМУЛА ЗА СОСТОЈКИ-третирањата за Џвакање не содржат вештачки вкусови, без бои и без конзерванси. Долготрајна-Подолготрајна, високо сварлива формула третира за кучиња до 50 килограми. ВКУСНИ ВКУСОВИ НА ПЕЧЕНО ГОВЕДСКО МЕСО-вкусните задоволства за кучиња содржат вкусни вкусови на печено говедско месо што ги сакаат кучињата.

За производот

Купувачите избираат и