.

.

Doodlebug Хартија Плус Вредност 12 X12 8 Pkg-Божиќ

Doodlebug Хартија Плус Вредност 12 X12 8 Pkg-Божиќ

DEN 559.84

Од стока
Достапно.

Doodlebug-Хартија Плус Асортиман Пакет. Користете за парче хартија, колажи и правење картички! Овој пакет содржи осум еднострани листови со текстуална тежина од 12х12 инчи и една координативна налепница. Содржината може да варира. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Киселина и лигнин слободен. Произведено во САД. Сосема Ново. 842715051812. Дудлебуг. ППАП-5181.

За производот

Купувачите избираат и