.

.

Зак Дизајнира Војна На Ѕвездите: Шишето Со Вода Од Мандалорија, Детето

Зак Дизајнира Војна На Ѕвездите: Шишето Со Вода Од Мандалорија, Детето

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Ова шише за пиење е совршено за одржување на водата при рака каде и да одите. Има капацитет од 25 унци и широк отвор за голтка; капакот има копче за брзо и лесно ракување, како и брава за лизгање што ќе спречи протекување и излевање. Можете да го фрлите ова шише за хидратација во вреќа без грижи или наместо тоа да ја користите удобната лента за носење силикон. Изработен од издржлива пластика, тој е без БПА и безбеден за миење садови, иако за да го одржиме уметничкото дело смело и светло, препорачуваме миење раце. Немојте микробранова печка. Капак на копчето за брзо ракување со една рака. Заклучувањето на слајдот спречува протекување од случајно работење на копчето. Широк отвор за голтка. Удобен силиконски ремен за носење. 25 мл капацитет.

За производот

Купувачите избираат и