.

.

Облоги За Мажи Хавајски Кошула Костим - Една Големина Одговара На Повеќето

Облоги За Мажи Хавајски Кошула Костим - Една Големина Одговара На Повеќето

DEN 1919.20

Од стока
Достапно.

Овој изглед е совршен за луаус, забави со костими и летни скари во дворот. Костимот вклучува сина кошула со цветен принт, во хавајски стил со кратки ракави. Упатства за нега : Рачно измијте ја ладната вода со благ сапун. Падне сува ниска. За најдобри резултати висат или лежат рамно за да се исушат. 100% Полиестер. Лабава фитинг. Одличен летен изглед.

За производот

Купувачите избираат и