.

.

Џон Фрида Вибранси Подобрување На Косата Регенератор, фл оз

Џон Фрида Вибранси Подобрување На Косата Регенератор, фл оз

DEN 207.36

Од стока
Достапно.

ЖИВОСТ ЗАШТИТА НА ВЛАГА-Брави во влага за подолготрајна боја без патување во салонот. ВИТАЛНА ВЛАГА ЗА СУВА, ОШТЕТЕНА КОСА-Ја Штити косата третирана во боја која може да биде сува или оштетена по повторено боење. Печати во тонско богатство за мека, свиленкаста коса.

За производот

Купувачите избираат и