.

.

Женски Кошмар Пред Божиќ Сали Вајт Зашиени Хулахопки Порибување

Женски Кошмар Пред Божиќ Сали Вајт Зашиени Хулахопки Порибување

DEN 207.84

Од стока
Достапно.

Овие бели чорапи со црни шевови Од Маскирање се совршен завршен допир на секој костим инспириран Од Сали од Кошмарот На Тим Бартон пред Божиќ! Стандардна големина одговара прибл 5' - 5'8", 100-160 фунти. Одлично самостојно, уште подобро со другите костими и додатоци од нашата продавница! Бели Зашиени Хулахопки Додаток За Возрасни За Ноќта на Вештерките : Вклучува пар Бели зашиени хулахопки. Направено од најлон. Место чисто. Една големина одговара на повеќето возрасни. Погледнете ги сите Костими За Ноќта на Вештерките . Поради сезонскиот волумен, внимателно разгледајте ги опциите за датум на испорака/испорака.

За производот

Купувачите избираат и